Zkušenosti s koupí auta u AAA Auto

Proč si pořizovat nové auto, když je zítra ojeté? Známý slogan hovoří za vše, ale na druhou stranu se také říká, že není nad vůni nového vozu… Jenomže když je prasátko poloprázdné a na zbrusu nový automobil nezbývá, musí se člověk poohlédnout po ojetině. A my jsme vyzkoušeli jednu z poboček nejznámějšího tuzemského prodejce AA Auto. Zajímá vás, jak koupě vozidla probíhala a zda dopadla podle našeho očekávání?

Hned na úvod zdůrazňujeme, že koupě ojetiny v „Áčkách“ dopadla úplně jinak, než jsme čekali. V podstatě jsme se rovnou smířili s tím, že za své peníze dostaneme automobil, který bychom na inzerát od soukromé osoby pořídili výrazně levněji. Překvapivě se tak nestalo a odjeli jsme domů s pocitem, že prodejci na spokojenosti zákazníků skutečně záleží.

Záměrně jsme si vybrali vůz vyšší střední třídy s turbodieselovým motorem. Volkswagen Passat je populární mezi manažery, kteří s ním „nalítají“ spoustu kilometrů. Tomu většinou odpovídá i technický stav vozu. Námi vyhlédnutý kousek měl na tachometru „podezřele“ málo, nicméně po důkladné prověrce nás zkušený mechanik konstatoval, že je Passat naprosto v pořádku. Pomineme-li naprosto běžnou výměnu některých náhradních dílů (brzdy a rozvody), nebyly nutné žádné další vysoké investice.

Absolvovali jsme zkušební jízdu a následovalo krátké papírování. Jde vidět, že v AAA Auto mají všechny procesy dokonalé zmáknuté a nic netrvá déle, než je ve skutečnosti zapotřebí. Ostatně není se čemu divit, s ohledem na množství nedočkavých zákazníků. Autobazar samozřejmě zajistil i registraci a nám nezbývalo, než se spokojeným úsměvem na rtech vyjet na silnici.

Měli jsme štěstí a velmi rychle objevili zachovalý vůz za slušnou cenu. Smlouva byla naprosto transparentní a přidělený zaměstnanec ochotně zodpovědět všechny dotěrné otázky. Suma sumárum, Áčka potvrdila, že jsou hodna prvenství na tuzemském autobazarovém trhu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>